Współpraca komercyjna

Stworzyliśmy portal z myślą o osobach poszukujących ciekawych, merytorycznych treści. W naszych artykułach staramy się przybliżyć zagadnienia związane z szybko zmieniającym się światem. Pokazujemy trendy społeczne, podpowiadamy jak zachować równowagę w obecnym przełomowym momencie, w jakim znalazł się świat oraz każdy z nas.

Misja insi.pl

Naszą misją jest dostarczenie wysokiej jakości treści, jakiej sami poszukiwaliśmy w internecie. Współpracujemy z psychologami, dietetykami, coachami. Wierzymy, że każdym z naszych tekstów, przynajmniej w małym stopniu wzbogacamy światopogląd naszych odbiorców.

Mały sukces

Funkcjonujemy od lipca i w tym trudnym czasie dla wszystkich udało nam się zanotować ponad 100 000 unikalnych użytkowników. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że nasza misja ma sens. Czytają nas głównie kobiety w wieku 34-44 lat, zainteresowane rozwojem, ekologią i poszerzające swoje horyzonty.

Wspólnie możemy więcej

Jeśli poszukujesz partnera, dzięki któremu będziesz mógł dotrzeć z informacjami o swoim biznesie do nowych osób, chcesz zainteresować innych swoimi działaniami, zapraszamy.

Niezależnie czy potrzebujesz publikacji artykułu (możemy go za Ciebie napisać), sposobu na komunikację nowości wydawniczych, czy miejsca do organizacji konkursu (np. Facebook), możemy pomóc. 

Skontaktuj się z nami

Napisz nam parę zdań o sobie, o swoich potrzebach. Nasz doświadczony zespół kreatywny zaproponuje Ci działania, które zostaną skrojone dokładnie na Twoją miarę. 

 

Polecamy nasze teksty 🙂